Apie mus

UAB ,,SANISTON BALTIC“ buvo įkurta 2005 metais. Nuo tos dienos mes sėkmingai pradėjome savo veiklą ir kvietėme visus įsileisti gintarą į savo širdį. Ir nesvarbu kaip: pasipuošiant vėriniu, prisisegant sagę, ant stalo pasistatant sėkmę nešantį drambliuką ar tiesiog kišenėje nešiojantis gintaro gabalėlį. Dalyvaudami įvairiose tarptautinėse gintaro juvelyrikos parodose, tokiose kaip: AmberTrip, Amberif, Ambermart, Rho Fiera mugėje Italijoje, siekiame nuolatos kurti, tobulėti ir pasisemti naujų patirčių. O darbo patirtis tiek mažmeninėje, tiek didmeninėje prekyboje Lietuvoje bei užsienyje, mums leidžia atrinkti ir išgryninti tai, kas Jums svarbiausia.

Visi juvelyriniai dirbiniai gaminami iš natūralaus Baltijos gintaro. Kruopščiai atrinkti, apdoroti gabalėliai derinami tarpusavyje, tiek dydžio, tiek spalvos, atspalvio ar faktūros atžvilgiu. Reiktų pabrėžti, jog gintaras – natūralus sakų darinys, tad vienodi gabalėliai tiesiog neįmanomi. O kiekvienas gaminys yra skirtingas, unikalus ir nepakartojamas. Pristatydami savo produktus norime tai pabrėžti ir parodyti gintaro išskirtinumą.

Šiuo metu koncentruojamės į papuošalų gamybą bei pardavimą, tačiau galime pasiūlyti ir suvenyrų, verslo dovanų kolekcininkams ar mėgėjams.

Kurdami papuošalus, stengiamės, kad mūsų klientams būtų nesunku tarpusavyje derinti auskarus, vėrinius, apyrankes ar žiedus. Todėl kaskart galite išbandyti naujus derinius ar atnaujinti jau turimą komplektą.

Taip pat norėtume paminėti, jog dėl gintaro ypatingų savybių atspindėti šviesą, nuotraukose gana sunku užfiksuoti tikslią jo spalvą bei įvairius spalvinius niuansus, todėl kataloge pateiktų gaminių atspalviai gali skirtis.

Phone
E-mail