Gintaro gaminiai didmenine prekyba

Daugelis mano, kad gintaras – tai geltonas akmenėlis. Jeigu taip manote ir Jūs, tai turime Jus nudžiuginti, nes gintaras nėra toks nuobodus. Mokslininkai suskaičiuoja apie 250 skirtingų šio akmens spalvų ir atspalvių.

Lietuvoje populiariausi tamsiai raudonos, burgundiškos, juodos spalvos gintaro papuošalai. Tradicinį geltoną gintarą labiausiai myli Kinijos gyventojai, kadangi geltona spalva pas juos yra saulės spalva. Gintariniai papuošalai vis labiau populiarėja ir vyrų tarpe. Vis dažniau galime pamatyti vaikinus, nešiojančius gintarines apyrankes, suvertas iš apvalių arba netaisyklingos formos gintarinių karoliukų, amuletus, pakabintus ant kaklo ant odinės virvutės. Tai tik įrodo, kad gintaras vėl grįžta į madą ir tampa populiarus tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų.

Nežinote, koks papuošalas tiktų Jums? Pirmiausia norėtumėte jį pasimatuoti? Maloniai kviečiame užsukti pas mus į galeriją, kurioje yra išskirtiniai ir unikalūs gintaro dirbiniai Vilniuje, taip pat vykdome užsakymus susijusius su didmenine prekyba gintaro gaminiais.

UAB „Saniston Baltic“ – specializuojasi mažmeninėje ir didmeninėje gintaro gaminių prekyboje. Gintaro gaminiai didmenine prekyba įmonėje vykdomi nuo 2005 metų. Nuo tos dienos mes sėkmingai pradėjome savo veiklą B2C ir B2B sektoriuose ir kvietėme visus įsileisti gintarą į savo širdį. Dalyvaudami įvairiose tarptautinėse gintaro juvelyrikos parodose, tokiose kaip: AmberTrip, Amberif, Ambermart, Rho Fiera mugėje Italijoje, siekiame nuolatos kurti, tobulėti ir pasisemti naujų patirčių. O darbo patirtis veikiant mažmeninėje prekyboje, tiek užsiimant didmenine prekyba gintaro gaminiais Lietuvoje bei užsienyje, mums leidžia atrinkti ir išgryninti tai, kas Jums svarbiausia. Didelis dėmesys skiriamas klientų poreikiams tenkinti. Visų Lietuvos miestų ir užsienio gyventojai gali užsisakyti prekių nuotoliniu būdu: internetu vykdoma didmeninė ir mažmeninė prekyba.

UAB „Saniston Baltic“ gintaro gaminiai didmenine prekyba siūlo labai platų prekių asortimentą: papuošalai, suvenyrai, bižuterija, verslo dovanos, šventinė – proginė atributika (vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, Kalėdoms, Velykoms, gimtadieniams) ir kitos prekės. Prekių asortimentas įmonėje nuolat kinta: klientams siūlomos vis daugiau naujų prekių, todėl produkcijos pasirinkimas plečiasi, bei gaminame ir pagal užsakymus. Mes bendradarbiaujame ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio kompanijomis. Gintarinių papuošalų gamintoja ir platintoja UAB „Saniston Baltic“ siūlo produktus ir didmenos kainomis. Neradus reikiamos produkcijos mūsų elektroninėje parduotuvėje, maloniai prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais. Vertindami savo klientus bei partnerius, stengsimės atsakyti į visus Jūsų klausimus.

Gintaro  gaminiai didmenine prekyba vykdomi šių prekių kategorijose:

 • Karoliai (suaugusiems ir vaikams);
 • Gintaras su sidabru (apyrankės, pakabukai, auskarai, koljė);
 • Auskarai;
 • Aprankės;
 • Pakabukai;
 • Suvenyrai;
 • Verslo dovanos;
 • Antkakliai augintiniams;
 • Kitos prekės.

Kodėl verta rinktis mus:

 • Platus asortimentas. Klientai gali rinktis iš daugiau kaip 500 prekių sąrašo.
 • Sandėliai ir logistika. Turime savo sandėlius ir logistiką, todėl į kliento poreikius reaguojame nedelsiant.
 • Patikimumas ir patirtis. Šiame versle gintaro gaminiai didmenine prekyba parduodami nuo 2005 metų, turime itin stiprius ir laiko patikrintus ryšius tiek su tiekėjais, tiek su pirkėjais.
 • Patraukli kaina. Prekes gauname tiesiai iš gamintojų, todėl galime pasiūlyti konkurencingas kainas.
 • Aptarnavimas ir kokybė. Siekdami užtikrinti aukščiausią aptarnavimo ir teikiamų paslaugų kokybę.

Kaip bebūtų, suprantame, kad šiais laikais visi skubame ir neturime viskam laiko, todėl mes pasirūpinome, kad mūsų gintaro gaminiai didmenine prekyba būtų lengvai randami internetu. Mūsų internetiniame puslapyje www.saniston.com pateikti gintaro dirbiniai ir jų kainos, todėl visada žinosite, kas šiuo metu madinga!

 

Jeigu vis dėl to kyla klausimų, galite kreiptis mob. telefonu +370 620 29159 arba el. paštu: info.saniston@gmail.com .

Phone
E-mail