Gintaras – saulės energija kiekviename gabalėlyje

Gyvename tokioje šalyje, kur saulė vidutiniškai šviečia 77 dienas per metus. Visada mums norisi daugiau saulės ir šilumos savo gyvenime, todėl gintariniai karoliai gali būti puiki išeitis, norint pasimėgauti saulės šiluma bet kada tik panorėjus. Nuo senovės žinoma, kad gintaras yra saulės akmuo ir kad šilumą skleidžia ir spinduliuoja pats iš savęs.

Gintaras išgaunamas ne tik iš Baltijos jūros, bet ir iš Ukrainos telkinių, Dominikos bei kitų. Tačiau Baltijos gintaras laikomas pačiu unikaliausiu ir naudingiausiu.

Kuo toks ypatingas Baltijos gintaras?

Gintaras nuo senų laikų pramintas magiškuoju akmeniu, kuris nešiotoją apsaugo nuo piktų akių, ketinimų ir suteikiantis jėgų pradėti naujiems darbams, kartu atnešdamas harmonija ir pilnatvės jausmą. Jis skatina atsidavimą ir atlaidumą kitų atžvilgiu, švelnumą, ramų ir tikrą pasitikėjimą savimi. Sakoma, kad gintaras tarsi sėkmės ir sveikatos talismanas, galintis pritraukti sėkmę, bei meilę.

Rinkdamiesi gintarinius karolius, atkreipkite dėmesį į tai, koks yra gintaras. Tada gintariniai karoliai taps dar labiau vertingesni.

  • Sukcinitas – plačiai paplitusi ir tikriausiai pati gražiausia ir įdomiausiai atrodanti gintaro rūšis. Šios rūšies gintaras turi daugiausiai gintaro rūgšties, kuri ir turi gydomųjų galių, taip pat dvylika cheminių elementų. Šioje gintaro rūgštyje nėra jokių sunkiųjų metalų dalelių ar druskų.
  • Gedanitas – dėl stingimo metu veikiančių aplinkos sąlygų gintare nesusidarė gintaro rūgšties, todėl nuo sukcinito skiriasi gydomųjų savybių intensyvumu
  • Stantenitas – juodojo ir labai trapaus, paties rečiausio Baltijos gintaro rūšis. Formavosi geležies prisotintoje terpėje. Dažniausiai tai juodos spalvos gintaras, labai trapus, nes maždaug 80 procentų sudaro įvairios priemaišos, tokios kaip: smėlis, dulkės, medžio gabalėliai ir t.t. Įdomu, tai, kad gintaras stingo geležies prisotintame šaltinyje.
  • Glesitas – tai labai minkštas ir trapus gintaras, dažnai užterštas kitomis priemaišomis.

Suprantant gintaro rūšis, neapsigausite renkantis papuošalus. Pats naudingiausias yra sukcinitas, kuris turi savyje daugiausiai gintaro rūgšties ir įvairių cheminių elementų.

Daugiausiai šilumos skleidžia nešlifuotas, visai natūralus gintaras. Jeigu sudėsite nešlifuotą gintarą į vieną krūvelę ir po kelių valandų paliesite tuos gintarus, pajausite, kad jie yra įšilę. Lygiai taip pat gintaras skleidžia šilumą ir būdamas ant Jūsų kūno.