Gintarinės apyrankės vyrams ir moterims

Ieškote dovanos, kuri tiktų tiek vyrui, tiek moteriai? Pastaruoju metu gintarinės apyrankės tapo metų tendencija. Net ir stipriosios lyties atstovai pradėjo nešioti gintarines apyrankes. Gintaro apyrankes vyrams gaminame iš presuoto gintaro, kuris atrodo prabangiai ir elegantiškai, todėl dera prie švarko ar marškinių. Populiariausios apyrankės  yra su juodo gintaro karoliukais arba su papildomai vienu išskirtiniu karoliuku.

Tampa visai nesvarbu ar tu mėgsti laisvą ar oficialų stilių. Gintarinės apyrankės puikiai derės prie bet kokio jūsų stiliaus. Gintarinės apyrankės taip pat tinka ir tiems, kurie yra tikri laikrodžių mylėtojai. Gintaras praturtina bendrą vaizdą, todėl priderinus apyrankę prie laikrodžio, tikrai atkreipsite visų dėmesį į save.

Gintaras skleidžia šilumą ir veikia raminančiai, todėl būtų labai tinkama dovana vyrui, kuris patiria daug įtampos darbe.

Gintaro apyrankės ypač pamiltos moterų. Ne reta moteris mieliau iškeičia sidabrines apyrankes į gintarines. Dailiajai lyčiai gintarinių apyrankių asortimentas yra daug platesnis nei vyrams.

Norinčioms įnešti prabangos dvelksmo į savo įvaizdį, galima rinktis vien tik balto ar geltono gintaro apyrankes. Geltonas neskaidrus gintaras laikomas pačiu prabangiausiu, todėl kinai jį taip mielai renkasi ir patys nešioja didžiausius balto ar geltono gintaro karolius.

Toms, kurios mėgsta išskirtinumą, visada patariama rinktis nestandartinį gintarą – tai būtų žalias gintaras. Žalias gintaras yra mažiau žinomas, todėl jis dažniausiai būna sumaišomas su kitais brangakmeniais. Žalio gintaro apyrankės tikrai nustebins net ir tuos, kurie ganėtinai skeptiškai žiūri į gintarą.

Jeigu ieškote apyrankės, kuri būtų tinkama bet kokiai asmenybei, tuomet pats tinkamiausias variantas yra konjako spalvos gintaras, arba vyšnių spalvos. Tokios apyrankės per daug neišsiskirs ir derės prie bet kokios aprangos.

Geriausia dovana yra tada, kai renkama iš širdies. Nesvarbu kam ji – sau, draugui ar draugei, o gal mylimam žmogui. Svarbiausia žmogaus pažinimas ir nuoširdumas.