Gintariniai karoliai – kokį ilgį ir gintaro karoliukų formą rinktis?

Ieškote gintarinių karolių, tačiau nežinote kokią gintaro formą išsirinkti? Koks karolių ilgis jums tiktų labiausiai? Sunku išsirinkti, kai nėra šalia matavimo priemonės ar pavyzdžio, todėl mes pateiksime jums kelis populiariausius gintarinių karolių dydžius ir galimas gintaro karoliukų formas.

Daugelis mano, kad šlifuoti gintariniai karoliai yra padaryti iš netikro gintaro, kadangi jie tikrai pakeičia savo išvaizdą. Kaip bebūtų, tikrai ne visi pardavėjai sąžiningai parduoda gintaro produktus ir tokiu elgesiu skatina pirkėjų nepasitikėjimą kitais pardavėjais.

Tačiau mūsų įmonė „Saniston Baltic“ gali garantuoti, kad mūsų parduodamas gintaras yra natūralus ir patikintas. Mes jau daugelį metų bendradarbiaujame su patikimais žaliavos tiekėjais ir atliekame gintaro kokybės testus.

Jeigu nuspręsite įsigyti gintarinius karolius mūsų elektroninėje parduotuvėje, tuomet rasite platų gintarinių karolių pasirinkimą su skirtingais ilgiais ir karoliukų formomis.

Pirmiausia turėtumėte apsispręsti kokia gintarinių karoliukų forma jums atrodo patraukliausia. Dažniausiai mūsų asortimente būna slyvutės formos arba apvalūs gintariniai karoliai. Galima pasirinkti šlifuoto arba  nešlifuoto gintaro karolius. Jeigu patinka tiek šlifuotas, tiek nešlifuota gintaras, tuomet galime pasiūlyti gintaro karolius su maišytais gintaro karoliukais. Tai puikus variantas prisiderinantis prie Jūsų drabužių įvairioms progoms, kuriant vis kitokį įvaizdį. Karolius galima drąsiai galima derinti su gatvės ar elegantišku stiliumi.

Moterims, dažniau nešiojančioms sukneles nei palaidines, patariama rinktis ilgesnius gintarinius karolius, kadangi tuomet papuošalas labiau atsiskleidžia, o taip pat ir neužgožia suknelės. Ilgesni gintariniai karoliai, tai būtų 50-55 cm ar net ilgesni.

Toms, kurios dažniau dėvi megztukus, marškinėlius ar palaidines, patariama rinktis 40-47 cm gintarinius karolius. Tokio ilgio gintariniai karoliai būna labiau prigludę prie kaklo ir užpildo atvirą dekoltė erdvę.

Visus ilgius, gintaro karoliukų formas bei kainas, rasite mūsų el. parduotuvėje www.saniston.com .

Kilus klausimams, galite susisiekti su mumis el. paštu:  info.saniston@gmail.com

Turite klausimų? Susisiekite su mumis kontaktų puslapyje arba parašykite mums į Facebook paskyrą ir atsakysime į jūsų užklausą dar tą pačią dieną.
Rankų darbo kolje Prabangi elegancija
Rankų darbo vėrinys Žėrintis žaismas