Gintariniai papuošalai vaikams

Visada smagu pranešti, kad galime pasiūlyti platų asortimentą ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Kiekvieną dieną, kruopščiai atrinkdami ir supakuodami siuntinius, pastebėjome, kad tampa vis populiaresnėmis prekėmis vaikiškos gintarinės apyrankės ar gintariniai karoliai. Šie gintaro gaminiai vaikams ypatingai populiarūs Europoje bei Amerikoje. Pastaraisiais metais Italijos gyventojai taip pat pamilo gintarą ir pradėjo rimčiau žiūrėti į gintarinius papuošalus vaikučiams. Mūsų klientai dažniausiai renkasi barokinio stiliaus arba slyvutės formos gintarinius karolius. Jei kalbėtume apie spalvą, tai populiariausias yra konjako spalvos ir geltonas gintaras. Daug kas sako, kad gintaro dirbiniai vaikams padeda nuraminti mažylius ir saugo nuo ligų, tačiau ar tai tiesa, galite pasakyti tik jūs, patys juos išbandydami.

Mūsų gaminiai pagaminti iš natūralaus Baltijos gintaro. Kiekvienas gintaro karoliukas kruopščiai atrenkamas, todėl galime užtikrinti, kad gintaras yra tikras ir nekenksmingas sveikatai.

Gintaro gaminius vaikams galite įsigyti internetu. Iškilus klausimams, drąsiai kreipkitės el. paštu info.saniston@gmail.com arba telefonu +370 620 29159.