Gintaro papuošalai ir jų pasirinkimas

Ieškote išskirtinių papuošalų su gintaru, tačiau nežinote, kaip išsirinkti tinkamą? Galime Jus nudžiuginti, kad mūsų komanda, jau daugelį metų dirbdama su gintaru, įgijo didelę ir ilgą patirtį, padedant išsirinkti moterims tinkamus papuošalus.

Reikėtų apsvarstyti ar renkatės papuošalą šventėms, ar nešiojimui kasdien? Kokia Jūs esate? Gal mėgstate išsiskirti iš kitų? O gal kaip tik patinka susilieti su minia?

Atsakymai į šiuos klausimus visada mums padės išrinkti Jums tinkamą papuošalą.

Moterims, kurios ieško papuošalų kiekvienai dienai, puikiai tiktų elegantiški gintaro papuošalai su sidabru. Tokie papuošalai yra modernūs ir jaunatviški. Sidabras visada išlieka populiarus ir neišeinantis iš mados, o prie jo derantis gintaras dar labiau išryškina papuošalą.

Perkant kelis papuošalus, visada reikia pagalvoti, kaip juos suderinsite, kad neatrodytumėte „perkrauta“. Todėl yra keli derinių variantai:

 • Auskarai ir apyrankė;
 • Kaklo papuošalas ir apyrankė;
 • Auskarai ir žiedas;
 • Kaklo papuošalas ir žiedas;
 • Kaklo papuošalas ir smulkūs auskariukai.

Laikantis šių paprastų taisyklių, gintariniai papuošalai visada atrodys elegantiškai ir subtiliai.

Renkantis gintarinius auskarus, reikėtų žinoti, kad auskarus reikia išsirinkti pagal savo veido formą.

 • Ovaliam veidui tinka beveik visi auskarai – nuo mažų prie ausies prigludusių iki didelių kabančių auskarų. Reikėtų vengti tik plonų ilgų auskarų, nes vizualiai dar labiau prailgina veidą.
 • Trikampis veidas – tinka ovalūs arba nedideli apvalūs auskarai. Jie vizualiai apvalina veidą.
 • Pailgas veidas – prie tokios veido formos puikiai tinka masyvūs trikampiai ar kvadratiniai auskarai. Reikėtų vengti plokščių ilgų auskarų.
 • Kvadratinis veidas – tokio tipo veidui labiausiai tinka maži prigludę arba ilgi kabantys auskarai.
 • Apvalus veidas – apvalaus veido žmonėms puikiai tinka ilgi auskarai, jie suteikia veidui šiek tiek ilgumo. Taip pat gali rinktis kvadratinius ar trikampius auskarus, tik jokiu būdu ne „mažus žiedelius“, nes pastarieji dar labiau apvalina veidą.
Rankų darbo vėrinys Simfonija

Moterims, kurios mėgsta prabangą ir patinka išsiskirti iš minios, puikiai tiks gintaro papuošalai, kurie yra visiškai unikalūs ir vienetiniai. Pagaminti menininkų iš Lietuvos ir tik po vieną vienetą. Tokie gintariniai papuošalai geriausiai atsiskleidžia išskirtiniame vakarėlyje arba ypatingomis progomis.

Gintariniai papuošalai su masyviu gintaru tiks išraiškingai, savimi pasitikinčiai asmenybei, smulkesnis gintaro akmenėlis – elegantiškai ir moteriškumą skleidžiančiai moteriai.

Tikro gintaro papuošalai gali būti išrenkami ne tik pagal veido formą ar Jūsų įvaizdį, bet ir pagal akių spalvą.

 • Mėlynakėms labiausiai tiktų skaidraus geltono arba juodo gintaro papuošalai, kuris padėtų atskleisti kerintį akių mėlynumą.
 • Rudų akių savininkėms tiks ruda gintaro spalva, konjako arba žalios spalvos gintaras. Žalias gintaras padės dar labiau išryškinti egzotišką rudą akių atspalvį.
 • Moterims, turinčioms žalias akis, tiktų vyšnių spalvos gintaras (rausvas).
 • Pilkų akių savininkėms tinka rausva spalva. Todėl gintaras, turintis rausvo atspalvio atskleis visą pilkų akių grožį, kuris yra toks būdingas lietuvaitėms.
 • Juodaakėms atitaikyti spalvą yra ganėtinai sudėtinga, kadangi panaudojus netinkamą atspalvį, galima sukurti pavargusio žmogaus įvaizdį. Todėl patariama rinktis švelnias spalvas (smėlio, persikinės). Renkantis gintarinius papuošalus, galima rasti šiek tiek ryškesnės, nei smėlio spalvos gintarą, kuris taip pat tiktų juodų akių savininkėms.

Kaip bebūtų, kad ir kokios spalvos gintarą nuspręstumėte pasirinkti, svarbiausia, kad gerai jaustumėtės. Ne visi laikosi šių taisyklių ir renkasi tai, kas prie širdies. Gintaro papuošalai tuo ir yra ypatingi, kad gintaras yra šiltas akmuo, vieną kartą užsidėjus, nesinori nusiimti.