Kur įsigyti gintaro karolius?

Gintariniai karoliai – tai natūralumo ir sąsajos su gamta išraiška. Moterys, nešiojančios gintarinius karolius, dažniausiai pasižymi meile gamtai, mėgsta palaikyti sveiką gyvenseną bei turi stiprias išugdytas dvasines vertybes. Gintaras – ne kiekvienam skirtas akmuo. Baltijos gintaras yra labai lengvas, jo lyginamasis svoris siekia 1,08. Tai reiškia, kad gintaro gabalas sveria perpus tiek kiek sveria tokio pačio dydžio akmuo. Gintaras taip pat šiltas ir malonus lytėjimui, sukeliantis išskirtinį jausmą. Jeigu užsidėjusi gintarinius karolius jaučiatės dvasiškai rami, nejaučiate streso ar alerginių požymių, tuomet gintariniai karoliai Jums tinka.

Gintariniai karoliai gali būti pagaminti iš įvairių gintaro gabalėlių, šlifuotų arba nešlifuotų. Gintariniai karoliai būna ilgesnio arba trumpesnio modelio. Ilgi gintariniai karoliai tinka prie suknelių, o trumpi  labiau prie marškinukų arba palaidinės.

Moterys, mėgstančios natūralumą, renkasi nešlifuoto gintaro karolius. Tos, kurios jaučia trauką prabangai, renkasi šlifuoto, įdomios formos gintaro karolius, dažnai derintus su kitais akmenimis.

Kiekviena iš mūsų yra unikali ir išskirtinė, todėl negali patikti tas pats modelis ar gintaro spalva. Gintaras turi nuostabią savybę – jis nebūna vienodas. Kiekvienas gintaro gabalėlis yra skirtingas ir unikalus,  identiško gintaro gabalėlio paieškos dažniausiai būtų nesėkmingos. Moterys, išsirinkusios tokio pat modelio gintarinius karolius, vis tiek atrodys skirtingai, nes gintaro žaismingumas sukuria išskirtinumo jausmą.

Gintariniai karoliai saugo, šildo ir gydo ne tik moteris, bet ir vaikučius. Mamytės, renkasi natūralius gintarinius karolius savo mažyliams, kad nuramintų besikalančių dantukų skausmą. O norėdamos prisiderinti prie vaikučių, taip pat įsigyja gintarinius karolius, dažniausiai pasirinkdamos apvalius, neaštriais kraštais karoliukus. Gintarinius karolius galite įsigyti įvairiose vietose: suvenyrų parduotuvėlėse, internete, kurortiniuose miesteliuose, tačiau rinkdamiesi karolius, įsitikinkite ar pardavėjas tikrai patikimas. Nusprendę įsigyti gintarinius karolius mūsų internetinėje parduotuvėje, jūs galite būti garantuoti aukšta ir patikima gaminio kokybe.