Populiariausi gintaro gaminiai

Ne paslaptis, kad seniau daugelis gintarą laikydavo tiesiog nemadingu ir neskoningu akmeniu, kurį nešiodavo močiutės. Tačiau situacija po truputį keičiasi ir daugelis pradeda atrasti tikrąjį šio brangakmenio grožį. Paprastus gintarinius karolius keičia madingi ir modernūs juvelyriniai dirbiniai. Šiuolaikiniai juvelyriniai  gintaro gaminiai gali būti įvairios gintarinės apyrankės, auskarai su sidabru, stilingi gintariniai karoliai, taip pat vienetiniai papuošalai, dekoruoti oda ar kitais įterptais akmenimis, kristalais. Visa tai – būtent toms moterims, kurios nori ne tik išsiskirti iš minios, bet ir pajusti gydomąją gintaro galią bei šilumą.

Šiuo metu populiariausi gintaro gaminiai yra gintariniai karoliai vaikams. Daugelis pirkėjų teigia, kad gintaras padeda numalšinti dygstančių dantukų skausmą, todėl vaikas tampa ramesnis ir ne toks irzlus. Daugelis mano, kad gintaras – tai geltonas akmenėlis. Jeigu taip manote ir Jūs, tai turime Jus nudžiuginti, nes gintaras nėra toks nuobodus. Mokslininkai suskaičiuoja apie 250 skirtingų šio akmens spalvų ir atspalvių.

Lietuvoje populiariausi tamsiai raudonos, burgundiškos, juodos spalvos gintaro gaminiai. Tradicinį geltoną gintarą labiausiai myli Kinijos gyventojai, kadangi geltona spalva pas juos yra saulės spalva. Gintariniai papuošalai vis labiau populiarėja ir vyrų tarpe. Vis dažniau galime pamatyti vaikinus, nešiojančius gintarines apyrankes, suvertas iš apvalių arba netaisyklingos formos gintarinių karoliukų, amuletus, pakabintus ant kaklo ant odinės virvutės. Tai tik įrodo, kad gintaras vėl grįžta į madą ir tampa populiarus tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų.

Rankų darbo koljė Baltijos šnabždesys
Rankų darbo koljė Charizma

Nežinote, koks papuošalas jums tiktų? Pirmiausia norėtumėte jį pasimatuoti? Maloniai kviečiame užsukti pas mus į galeriją, kurioje yra išskirtiniai ir unikalūs gintaro dirbiniai Vilniuje.

Kaip bebūtų, suprantame, kad šiais laikais visi skubame ir neturime tiek laiko, todėl mes pasirūpinome, kad mūsų gintaro gaminiai būtų lengvai randami internetu. Mūsų internetiniame puslapyje www.saniston.com pateikti populiariausi gintaro dirbiniai ir jų kainos, todėl visada žinosite, kas šiuo metu madinga!

Jeigu vis dėl to kyla klausimų, galite kreiptis mob. telefonu +37065699524 arba el. paštu: info.saniston@gmail.com .