Sidabriniai auskarai su gintaru

Gintaras yra pats gražiausias brangakmenis Lietuvoje. Visame pasaulyje yra nuskambėję, kad Baltijos gintaras yra pats geriausias, todėl galime didžiuotis, kad mūsų gintaras garsėja gera kokybe ir gydomosiomis savybėmis.

Rinkdamiesi auskarus su gintaru, pasiteiraukite pardavėjo koks tai gintaras, iš kur jis atvežtas. Jei norite būti užtikrinti, kad tai Baltijos gintaras, galite apsilankyti pas mus galerijoje, Vilniuje, kur tikrai užtikrinsim gerą kokybę ir padėsim išsirinkti juvelyrinius dirbinius.

Šiuo metu madingi ne tik gintariniai auskarai, bet ir jų deriniai su sidabru. Sidabriniai auskarai su gintaru atrodo prabangiai ir stilingai. Renkantis auskarus, patartina atsižvelgti į veido formą.

  • Ovaliam veidui tinka beveik visi auskarai – nuo mažų prie ausies prigludusių iki didelių kabančių auskarų. Reikėtų vengti tik plonų ilgų auskarų, nes vizualiai dar labiau prailgina veidą.
  • Trikampis veidas – tinka ovalūs arba nedideli apvalūs auskarai. Jie vizualiai apvalina veidą.
  • Pailgas veidas – prie tokios veido formos puikiai tinka masyvūs trikampiai ar kvadratiniai auskarai su gintarais. Reikėtų vengti plokščių ilgų auskarų.
  • Kvadratinis veidas – tokio tipo veidui labiausiai tinka maži prigludę arba ilgi kabantys gintariniai auskarai. O pats blogiausias pasirinkimas – kvadratiniai auskarai aštriais kampais.
  • Apvalus veidas – apvalaus veido žmonėms puikiai tinka ilgi gintariniai auskarai, jie suteikia veidui šiek tiek ilgumo. Taip pat gali rinktis kvadratinius ar trikampius auskarus, tik jokiu būdu ne „mažus žiedelius“, nes pastarieji dar labiau apvalina veidą.

Jei prisiminsite šias kelias paprastas taisykles, labai greitai išsirinksite Jums tinkančius auskarus, kurie padės atsiskleisti visam Jūsų grožiui ir pakels pasitikėjimą savimi, nes jausitės taip, lyg viskas harmoningai derėtų. O harmonija moters pasaulyje yra neįkainojamai svarbus dalykas.